O programu PKU+

PROGRAM PKU+ BUDE K 31. 12. 2017 UKONČENÝ. VÍCE INFORMACÍ O TOM, JAK BODY VYČERPAT ZÍSKÁTE ZDE

Co je Program PKU+?

Nutricia Metabolics se jako Váš partner pro život s PKU snaží pomáhat Vám žít život naplnopodporovat Vás v dodržování PKU diety. Co si budeme povídat, všichni víme, jak je její dodržování pro naše zdraví důležité. Z tohoto důvodu byl vyvinut věrnostní Program PKU+, jehož cílem je Vám dodržování diety maximálně usnadnit.

V rámci programu budete sbírat body za různé aktivity, které můžete následně vyměnit za nákupní poukázky na nízkobílkovinné potraviny od společnosti Bezgluten.


Jak to funguje?

pku+

Proč být v Programu PKU+?

  • Máte plno možností, jak sbírat body.
  • Máte možnost získat zajímavé odměny v podobě poukázek na nízkobílkovinné potraviny.
  • Zasoutěžíte si s námi.
  • Neujde Vám žádná novinka ani chystaná akce.
  • Radost bude mít i Vaše peněženka, protože ušetříte za nizkobílkovinné potraviny.

 

Kdo se může zapojit?

Každé dítě nebo dospělý s PKU bez ohledu na to, jaké preparáty užívá. Už tedy nejste limitovaní věkem ani užíváním dávkovaných preparátů. Program PKU+ je tu opravdu pro všechny! Za malé děti se mohou přihlásit jejich rodiče anebo zákonní zástupci.

Jak sbírat body?
Máte mnoho možností, jak sbírat body. Níže naleznete přehlednou tabulku s aktivitami a jejich bodovým ohodnocením, kdy 1 bod v Programu PKU+ se rovná 1 Kč na e-shopu Bezgluten.cz.

Program PKU+

Za každou aktivitu získate kód, na základě kterého se načítají body na Vaše konto v Programu PKU+. Za udělení bodů za aktivitu “Návštěva lékaře” a “Hladina fenylalaninu” je zodpovědný Váš ošetřující lékař v metabolické ambulanci. Pokud zhodnotí, že máte na body nárok, vydá Vám kartičku s kódem. Ostatní aktivity jsou v režii společnosti Nutricia. Aktuální platný seznam s bodovým ohodnocením najdete vždy zde na webových stránkách.

Jak se do Programu PKU+ zaregistrovat?

Pro registraci do programu stačí pouze vyplnit vstupní formulář zde. O své body z původního Programu PKU+ nemusíte mít strach! Body, které máte načtené na Vašem kontě nyní, budou převedeny do nového Programu PKU+, a to v poměru 1:1. To znamená, že 1 bod v současném programu = 1 bod v novém programu.

Jak zadat kódy do Programu PKU+?

Všechny kódy můžete jednoduše zadat v sekci Moje konto zadáním kódu do pole “zadat kód”.

Jak měnit kódy za nákupní poukázky?

Výměna bodů za nákupní poukázky je velmi jednoduchá. Stačí, když do políčka „Vyměnit body za nákupní poukázky“ vpíšete Vámi požadovanou hodnotu nákupní poukázky a potvrdíte. Následně obdržíte SMS zprávu s kódem nákupní poukázky. Převodní poměr je: 1 bod = 1 Kč

Potřebujete více informací o Programu PKU+?
Stáhněte si tuto brožuru anebo nás kontaktujte na e-mailové adrese svet-pku@nutricia.com.