Žijte naplno a hrajte o 2x smatphone

ZKRÁCENÁ PRAVIDLA:
Pošlete nám v termínu od 1. 10. do 29. 10. 2015 fotografii, na které nám ukážete, že i s PKU se dá žít život naplno. Vyfoťte se při činnosti, která Vás baví a naplňuje. Kreativitě se meze nekladou!

Na fotografii musí být osoba s PKU a musí být zřetelně vidět. Za malé děti se mohou zúčastnit jejich rodiče nebo zákonní zástupci (na fotografii však musí být osoba s PKU).

Fotografii společně s údaji: jméno, příjmení, doručovací adresa, e-mail a telefonní číslo zašlete ve stanoveném termínu na e-mailovou adresu svet-pku@nutricia.com (v případě výhry budou tyto údaje použity k doručení).


HLASOVÁNÍ:
Od 30. 10. 2015 bude na facebookovém profilu Svět PKU – fenylketonurie facebook.com/svet.pku zveřejněno album se soutěžními fotografiemi. Dvě nejpopulárnější fotografie, které budou mít 30. 11. 2015 ve 13:59:59 nejvíce „lajků“, vyhrávají Smartphone HTC Desire 510. Každý soutěžící může vyhrát pouze jednu cenu.

Pokud chcete zvýšit své šance na výhru, buďte kreativní, originální a soutěžní fotografii následně sdílejte s co nejvíce přáteli! Můžete nám zaslat více fotografií, ale do facebookového hlasování budou vybrány maximálně 3 soutěžní fotografie na soutěžícího.

Všichni soutěžící navíc získají odměnu v podobě 25 bodů (CZ)/0,9 bodů (SK) do Programu PKU+.


UPOZORNĚNÍ:
Tato facebooková soutěž je určena výhradně českým a slovenským registrovaným členům Programu PKU+ a zároveň fanouškům facebookové stránky facebook.com/svet.pku.

Podrobné znění pravidel naleznete zde.

Loading...Loading...

další aktuality

všechny aktuality

Napsat komentář