Ukončení Programu PKU+

program pku

Dobrý den,

jménem společnosti Nutricia Vám oznamujeme, že k 31. 12. 2017 bude Program PKU+ ukončen. Ale nebojte se, o Vámi našetřené body nepřijdete! Našetřené body si můžete vyměnit za nízkobílkovinné potraviny značky Loprofin a Milupa v našem NUTRICIA PKU OBCHODĚ!

NUTRICIA PKU OBCHOD se bude konat na Mikulášských setkáních organizovaných Národním sdružením pro PKU a jiné DMP v Kamenici u Prahy a v Olomouci. Ujistěte se, že do té doby budete mít na svém kontě nahrané všechny nasbírané kartičky s body.

V případě, že se nemůžete zúčastnit ani jednoho Mikulášského setkání, kontaktuje nás na svet-pku@nutricia.com a my Vám nízkobílkovinné potraviny v hodnotě Vašich našetřených bodů začátkem roku 2018 zašleme na Vaši adresu. Body, které nebudou vyčerpané do 31. 12. 2017, propadnou.

Dlouhodobé sbírání bodů sice končí, ale Nutricia pro Vás připravuje jednorázové aktivity na setkáních nebo na Facebooku Svět PKU- Fenylketonurie, za které dostanete odměnu v podobě nízkobílkovinných potravin ihned! Věříme, že pro Vás bude nový způsob jednodušší.

 

 

Loading...Loading...

další aktuality

všechny aktuality

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.